Dluhopisy pro investory

Nabízíme vám jedinečnou příležitost finančně se podílet na naší expanzi, a zhodnotit tak své peníze o 9 % ročně. To je zhruba dvacetkrát víc, než kolik vám „vydělají“ na spořicím účtu, kde kvůli inflaci reálně ztrácejí svou hodnotu.

 

Jak dluhopisy využíváme?

Z prostředků získaných emisí dluhopisů jsme koupili čtvrté samoobslužné mycí centrum, tentokrát v Mladé Boleslavi. Tím jsme zajistili vyšší výnosy, a hlavně v nejlepší možný čas upevnili základy prosperující sítě, která za několik let znásobí svou hodnotu.

Vývoj v západních zemích EU naznačuje, že bezkontaktní myčky jsou budoucností, a v Česku jejich ceny právě loni začaly prudce stoupat. Investice se nám tak pravděpodobně vrátí jen na samotném růstu jejich hodnoty.

Nová automyčka funguje v Mladé Boleslavi už od roku 2014, má čtyři boxy a své zákazníky si získala nejen skvělou polohou – na hlavním tahu u hypermarketu Albert –, ale hlavně kvalitní technologií a účinnou, byť k přírodě šetrnou chemií, kterou používáme ve všech našich mycích centrech. Převzetí myčky proběhlo hladce a v současné době už ji úspěšně provozujeme.

 

Co ještě chystáme?

To ale neznamená, že už není do čeho investovat. Z peněz, které teď od investorů přicházejí, ještě provádíme drobné úpravy a chceme pořádně zainvestovat do udržitelnosti. Ze studie nám vyšlo, že s tepelnými čerpadly a fotovoltaikou mohou být naše myčky z 90% soběstačné, a dosáhnout toho chceme už v roce 2022!

S vaší pomocí tak můžeme svou troškou přispět k řešení klimatické krize a zároveň díky úspoře za energie dosáhnout vyšších výnosů.

 

Získejte pasivní příjem

a přidejte se k 572 lidem, kteří s námi na rozvoji automyček vydělávají a kterým už 36 měsíců pravidelně zasíláme výnosy.

 

Objednejte si dluhopisy

6 + 4 =

Po přijetí nezávazné objednávky se vám ozveme na zadané kontakty a domluvíme se na dalším postupu.

Jen tento týden už lidé objednali dluhopisy za 1 milion korun. A celkem už za 17,8 milionů.

Základní údaje o dluhopisech

Název emise Bezdotykové automyčky – neškrábeme.cz 9 %/2023
Výplata úroku měsíčně, vždy k 1. dni v měsíci
Úrok 9 % ročně
ISIN CZ0003530297
Hodnota dluhopisu 10 000 Kč
Emitent OM Equity s.r.o.
Celkový objem 19 400 000 Kč
Datum emise 1. 2. 2021
Datum splatnosti 30. 6. 2023
Dozajištění Ručitelské prohlášení majitele
Emisní podmínky Emisní podmínky dluhopisů
Smlouva Smlouva o úpisu dluhopisů
Ocenění myčky Znalecký posudek

Proč byste s námi měli investovat?

  • Víme, co děláme. Naše myčka v Kolíně funguje už 9. rokem, v Nymburce přes 7 let a v Českém Brodě 3 roky. Všechny generují zisk, a proto chceme další. Se zavedenou pobočkou v Mladé Boleslavi dosáhneme na tržby 1,1 až 1,5 milionu korun měsíčně.
  • Všechna naše mycí centra ročně navštíví na 120 tisíc řidičů. S myčkou v Mladé Boleslavi očekáváme, že si u nás umyje své auto více jak 170 tisíc řidičů ročně.
  • Myčky vydělávají po celý rok – někdy díky soli na silnicích, jindy díky pylu z řepky a jindy díky bahnu. Pořád je co mýt. A protože jsou samoobslužné, tak i v době covidu.
  • Vybudovali jsme vlastní servisní společnost a sklad náhradních dílů, takže nás servis stojí o hodně méně, a ještě nám něco vydělá, protože si ho od nás pronajímá i konkurence.
  • Společnost má průhledná a hodnotná aktiva v podobě mycích center. I přesto za splacení dluhopisů navíc ručí (podepsaným ručitelským prohlášením) i majitel společnosti Ondřej Marek osobně.
  • Všechny naše myčky už na Facebooku a Googlu ohodnotilo přes 500 zákazníků s průměrným hodnocením 4,7 z 5.

Chcete se ještě na něco zeptat?

Odpovíme vám na telefonním čísle 603 831 382, nebo 295 562 004, nebo na e-mailu dluhopisy@neskrabeme.cz.

Jak fungují dluhopisy?

Dluhopisy jsou cenné papíry, které firmy spolu s bankovními úvěry nejčastěji používají k financování svých aktivit. Mezi firmou a investorem vznikne smlouva, na jejímž základě investor půjčuje firmě předem stanovenou částku, kterou po uplynutí sjednané doby (typicky 2 až 4 roky) dostane zpět. Mezitím mu ale firma vyplácí sjednané úroky, takže si přijde na zajímavý „pasivní příjem“. V tomto případě na 18 000 Kč ročně při investici 200 000 Kč.

graf výnosu dluhopisů

Jsou dluhopisy bezpečné?

Obecně se o korporátních dluhopisech říká, že nejsou. Často totiž neznáte firmu nebo člověka, který za ní stojí, a nerozumíte ani oboru, ve kterém podniká. Právě proto se obracíme na zákazníky, kteří naše myčky dennodenně využívají na několika místech v republice už několik let a moc dobře vědí, že fungují. Pokud nám tedy chcete pomoci v růstu a něco si vydělat, ozvěte se nám.

Kdo je emitentem dluhopisů?

Emitentem se označuje firma, která dluhopisy formálně vydává. V tomto případě jde o společnost OM Equity s.r.o. – tzv. “FinCo” společnost, jejíž jedinou činností je financování všech projektů ekonomické skupiny Ondra Marek SE, do které Bezdotykové automyčky s.r.o. patří. Její 100% majitel Ondřej Marek se nad rámec svých zákonných povinností v přiloženém prohlášení zaručil, že „při nejhorším“ splatí dluhopisy „ze svého“.

Informace o společnosti Emitenta dluhopisů:

Název: OM Equity s.r.o.
Spisová zn.: C 340803 vedená u Městského soudu v Praze
IČO: 097 04 027
Sídlo: Návršní 2030/8, Krč, 140 00 Praha 4
Základní kapitál: 600 000 Kč