Dluhopisy pro investory

Zajistěte se proti vysoké inflaci. Nakupte dluhopisy s fixním výnosem 9 %, my díky vašim penězům rozšíříme a zdokonalíme síť našich automyček a po roce a půl vám peníze vrátíme. A mezitím vám každý měsíc pošleme podíl z těch 9 % ročně! To je zhruba dvacetkrát víc, než kolik by vám peníze „vydělaly“ na spořicím účtu, kde kvůli vysoké inflaci reálně ztrácejí svou hodnotu.

 

Jak dluhopisy využíváme?

Z prostředků získaných emisí dluhopisů jsme koupili čtvrté samoobslužné mycí centrum, tentokrát v Mladé Boleslavi. Tím jsme zajistili vyšší výnosy, a hlavně v nejlepší možný čas upevnili základy prosperující sítě, která za několik let znásobí svou hodnotu.

Vývoj v západních zemích EU naznačuje, že bezkontaktní myčky jsou budoucností, a v Česku jejich ceny právě loni začaly prudce stoupat. Investice se nám tak pravděpodobně vrátí jen na samotném růstu jejich hodnoty.

Nová automyčka funguje v Mladé Boleslavi už od roku 2014, má čtyři boxy a své zákazníky si získala nejen skvělou polohou – na hlavním tahu u hypermarketu Albert –, ale hlavně kvalitní technologií a účinnou, byť k přírodě šetrnou chemií, kterou používáme ve všech našich mycích centrech. Převzetí myčky proběhlo hladce a v současné době už ji úspěšně provozujeme.

 

Co ještě chystáme?

V roce 2022 jsme zaplatili a převzalil už 3 automyčky – v Mladé Boleslavi, Opavě a Novém Jičíně. To ale neznamená, že už není do čeho investovat. Složili jsme zálohu na další 2 automyčky, které převezmeme do konce roku 2022, a rozšíříme tak svou působnost na Moravě a do jižních Čech.

Z peněz, které teď od investorů přicházejí, ještě provádíme drobné úpravy a chceme pořádně zainvestovat do udržitelnosti. Ze studie nám vyšlo, že s tepelnými čerpadly a fotovoltarikou mohou být naše myčky z 90% soběstačné, a dosáhnout toho chceme už v roce 2023!

S vaší pomocí tak můžeme svou troškou přispět k řešení klimatické krize a zároveň díky úspoře za energie dosáhnout vyšších výnosů.

 

Získejte pasivní příjem

a přidejte se k 638 lidem, kteří už s námi už 47 měsíců pravidelně na rozvoji automyček vydělávají.

 

Proč byste s námi měli investovat?

  • Víme, co děláme. Naše automyčka v Kolíně funguje už téměř devět let, v Nymburce a Mladé Boleslavi přes 7 let a v Českém Brodě 3 roky. Všechny generují zisk a s nově převzatými myčkami v Mladé Boleslavi, Opavě a Novém Jičíně dosahujeme na tržby 1,5 až 2,1 milionu korun měsíčně.
  • 6 našich 4 mycích center dohromady navštíví více než 230 tisíc řidičů ročně.
  • Super je, že myčky vydělávají celý rok – někdy díky soli na silnicích, jindy díky pylu z řepky a jindy zase díky bahnu. Pořád je co mýt. A protože jsou samoobslužné, tak i v době nejpřísnějších vládních opatření.
  • Vybudovali jsme vlastní servisní společnost a sklad náhradních dílů, takže nás servis stojí o hodně méně, a ještě nám něco vydělá, protože si ho od nás pronajímá i konkurence.
  • Naše myčky představují průhledná a hodnotná aktiva, jejichž tržní hodnotu odhadujeme na 80 až 90 milionů korun. I přesto za splacení dluhopisů ručí (podepsaným ručitelským prohlášením) majitel společnosti Ondřej Marek osobně – svým osobním majetkem.
  • Všechny naše myčky už na Facebooku a Googlu ohodnotilo přes 500 zákazníků s průměrným hodnocením 4,7 z 5.

Chcete se ještě na něco zeptat?

Rádi vám odpovíme na telefonním čísle 603 831 382, nebo na e-mailu dluhopisy@neskrabeme.cz.

 

Takhle to na automyčkách neškrábeme.cz vypadá

Jak fungují dluhopisy?

Dluhopisy jsou cenné papíry, které firmy spolu s bankovními úvěry nejčastěji používají k financování svých aktivit. Mezi firmou a investorem vznikne smlouva, na jejímž základě investor půjčuje firmě předem stanovenou částku, kterou po uplynutí sjednané doby (typicky 2 až 4 roky) dostane zpět. Mezitím mu ale firma vyplácí sjednané úroky, takže si přijde na zajímavý „pasivní příjem“. V tomto případě na 18 000 Kč ročně při investici 200 000 Kč.

graf-vynosu-dluhopisu

Jsou dluhopisy bezpečné?

Obecně se o korporátních dluhopisech říká, že nejsou. Často totiž neznáte firmu nebo člověka, který za ní stojí, a nerozumíte ani oboru, ve kterém podniká. Právě proto se obracíme na zákazníky, kteří naše myčky dennodenně využívají na několika místech v republice už několik let a moc dobře vědí, že fungují. Pokud nám tedy chcete pomoci v růstu a něco si vydělat, ozvěte se nám.

Kdo je emitentem dluhopisů?

Emitentem se označuje firma, která dluhopisy formálně vydává. V tomto případě jde o společnost OM Equity s.r.o. – tzv. “FinCo” společnost, jejíž jedinou činností je financování všech projektů ekonomické skupiny Ondra Marek SE, do které Bezdotykové automyčky s.r.o. patří. Její 100% majitel Ondřej Marek se nad rámec svých zákonných povinností v přiloženém prohlášení zaručil, že „při nejhorším“ splatí dluhopisy „ze svého“.

Informace o společnosti Emitenta dluhopisů:

Název: OM Equity s.r.o.
Spisová zn.: C 340803 vedená u Městského soudu v Praze
IČO: 097 04 027
Sídlo: Návršní 2030/8, Krč, 140 00 Praha 4
Základní kapitál: 600 000 Kč

Emise dluhopisů vyprodána – prodej byl ukončen.

Základní údaje o dluhopisech

Název emise Bezdotykové automyčky – neškrábeme.cz 9 %/2023
Výplata úroku měsíčně, vždy k 1. dni v měsíci
Úrok 9 % ročně
ISIN CZ0003530297
Hodnota dluhopisu 10 000 Kč
Emitent OM Equity s.r.o.
Celkový objem 19 400 000 Kč
Datum emise 1. 2. 2021
Datum splatnosti 30. 6. 2023
Dozajištění Ručitelské prohlášení majitele
Emisní podmínky Emisní podmínky dluhopisů
Smlouva Smlouva o úpisu dluhopisů
Ocenění myčky Znalecký posudek