Pracujte v servisním týmu neškrábeme.cz

Přijmeme obsluhu na automyčku neškrábeme.cz v Mladé Boleslavi. Automyčka se nachází na Jičínské ulici na parkovišti u supermarketu Albert (dříve Interspar).

Jak práce probíhá?

  • O každou naši automyčku se starají dva kolegové. Každý tedy týden pracuje (7 dní, pondělí až neděle) a pak má týden volno (7 dní, pondělí až neděle).
  • Pracovní doba je každý den od 9 do 11:30 a od 14:00 do 17:00.

Co znamená starat se o automyčku?

Samoobslužná automyčka znamená, že si každý zákazník umyje své auto sám. Neznamená to však, že se o ni nemusíme starat. Obsluha automyčky má na starost:

  • Každodenní kontrolu technického stavu myčky. Jednoduše dává pozor na to, aby vše fungovalo jak má.
  • Drobné opravy a údržbu provádí obsluha sama, na větší volá servisního technika.
  • Pomáhá zákazníkům, poradí jim, nebo ukáže jak se auto nejlépe umyje.
  • Prodává zákazníkům naše věrnostní karty, aby si umyli svá auta levněji.
  • Doplňuje chemii, aby myčka neustále správně myla.
  • Myčku i v jejím okolí udržuje čistotu.

Jak to funguje?

Jedná se o brigádu či práci na částečný pracovní úvazek, která probíhá na základě písemně uzavřené Dohody o provedení práce (DPP) a Dohody o pracovní činnosti (DPČ). Výplata probíhá hotově vždy první nebo druhý pátek v měsíci.

Koho hledáme?

Manuálně zručného, spolehlivého a trestně bezúhonného kolegu v dobré fyzické kondici. Zkušenosti z technických profesí jsou výhodou (soustružník, zámečník, údržbář, řidič kamionu, zemědělec, správce nemovitosti atd.) . Naopak vyšší věk, starobní či částečný invalidní důchod nejsou vůbec překážkou.

Máte zájem?

Věříte si na údržbu tlakového čerpadla? Nevadí vám 2x za týden zvednout těžší pytel (cca 20 kg)? Baví vás komunikovat s lidmi? Pak se nám určitě ozvěte. Podrobnější informace vám rádi poskytneme při telefonickém, nebo osobním jednání. Zavolejte nám na telefonní číslo ‭‬+420 604 621 357, nebo napište na e-mail: info@neskrabeme.cz, a nebo napište zprávu do formuláře níže.

Mám zájem o práci

15 + 15 =